Их аварга Д.Түвдэндоржийн нэрэмжит барилдааны дүйз

Гурвын даваа

1.    Г.Эрхэмбаяр у.ав–П.Батхуяг а.а

2.    П.Бүрэнтөгс у.а–Б.Сосорбарам с.з

3.    Н.Батсуурь у.а–Ч.Цогтбаатар а.н

4.    Б.Пүрэвсайхан у.з–Д.Бейбит а.х

5.    Б.Соронзонболд у.з–Ц.Заяатүшиг а.н

6.    А.Бямбажав у.х–А.Саруулсайхан а.а

7.    Ж.Амартүвшин у.х –Ш.Мөнгөнбаатар а.х.а

8.    Д.Бат-Эрдэнэ у.х–Г.Ганцоож а.а

9.    Э.Энхбат у.ө.и.н–Д.Тогтохжаргал а.х

10.   И.Ёндонсамбуу у.ө.и.н–М.Бямбадорж а.з

11.  Б.Амарзаяа у.н–П.Жаргалсайхан а.х

12.  Ш.Шинэбаяр у.н –Я.Алтантулга а.х

13.   Г.Баасандорж у.н –Б.Серик а.а

14.   Бо.Батжаргал у.н –Н.Мустафа а.а

15.  Э.Даш у.н–Ч.Мөнхтогтох а.н

16.Д.Анар у.н–Б.Хишигбаатар а.а

17.Ц.Чимэддорж у.н–Г.Ганжад а.а

18.Б.Номиндалай а.х.а–Э.Сумъяабат а.н

19.Б.Эрдэнэхүү а.х.а–Б.Батдорж а.н.н

20.Д.Цэдэнсодном а.х.а –О.Наранбаатар а.х

21.Н.Золбоо а.х.а–П.Өсөхбаатар а.х

22.М.Бадарч а.а–Ш.Чинтулга а.х

23.О.Хангай а.а –Н.Хүрэлсүх а.х

24.П.Баярхүү а.а–М.Даваасүрэн а.з

25.Д.Амаржаргал а.а –Э.Энх-Амгалан а.з

26.Б.Отгонбаатар а.а –Б.Түмэндэмбэрэл а.з

27.Т.Бэгзсүрэн а.а –Э.Ууганбаяр а.а

28.Д.Ариунмөрөн а.а –Т.Ядамсүрэн а.а

29.Т.Буянжаргал а.а –Н.Баярбаатар а.а

30.Х.Оргилболд а.а –Ц.Сандагдорж а.а

31.Б.Гончигтавхай а.а –Ц.Мөнхбаяр а.а

32.М.Еркебулан а.а –Б.Даваа-Очир а.а

Дөрвийн даваа

1.    Г.Эрхэмбаяр у.ав–Б.Түмэндэмбэрэл а.з

2.    П.Бүрэнтөгс у.а –Э.Ууганбаяр а.а

3.    Н.Батсуурь у.а–Т.Ядамсүрэн а.а

4.    Б.Пүрэвсайхан у.з–Н.Баярбаатар а.а

5.    Б.Соронзонболд у.з –Ц.Сандагдорж а.а

6.    А.Бямбажав у.х–Ц.Мөнхбаяр а.а

7.    Д.Бат-Эрдэнэ у.х–Б.Даваа-Очир а.а

8.    Э.Энхбат у.ө.и.н–Н.Мустафа а.а

9.    И.Ёндонсамбуу у.ө.и.н –Д.Амаржаргал а.а

10.Б.Амарзаяа у.н–П.Баярхүү а.а

11.Ш.Шинэбаяр у.н –О.Хангай а.а

12.Э.Даш у.н–Б.Серик а.а

13.Д.Анар у.н –М.Бадарч а.а

14.Ц.Чимэддорж у.н –Н.Золбоо а.х.а

15.Б.Номиндалай а.х.а–Д.Цэвэлсодном а.х.а

16.Ш.Мөнгөнбаатар а.х.а –Б.Эрдэнэхүү а.х.а

Тавын даваа

1.    Г.Эрхэмбаяр у.ав –Э.Ууганбаяр а.а

2.    Н.Батсуурь у.а–Б.Номиндалай а.х.а

3.    Б.Пүрэвсайхан у.з–Ц.Сандагдорж а.а

4.    А.Бямбажав у.х –Э.Энхбат у.ө.и.н

5.    Д.Бат-Эрдэнэ у.х–Э.Даш у.н

6.    Б.Амарзаяа у.н–М.Бадарч а.а

7.    Б.Эрдэнэхүү а.х.а –Д.Амаржаргал а.а

8.    Н.Золбоо а.х.а –О.Хангай а.а

Зургаагийн даваа

1.    Н.Батсуурь у.а –Э.Ууганбаяр а.а

2.    Б.Пүрэвсайхан у.з–О.Хангай а.а

3.    Д.Бат-Эрдэнэ у.х –Э.Энхбат у.ө.и.н

4.    Б.Амарзаяа у.н–Д.Амаржаргал а.а

Долоогийн даваа

1.    Б.Пүрэвсайхан у.з–Э.Ууганбаяр а.а

2.    Э.Энхбат у.ө.и.н–Б.Амарзаяа у.н

Наймын даваа

1.Б.Пүрэвсайхан у.з –Э.Энхбат у.ө.и.н

      /үзүүрлэв/              /түрүүлэв/


Та сэтгэгдэл бичихдээ Монгол Улсын хууль болон ёс суртахууны хэм хэмжээг баримтална уу. Ёс бус сэтгэгдлийг админ устгах эрхтэй. Мэдээний сэтгэгдэлд “Монгол Ньюс” медиа групп хариуцлага хүлээхгүй.

Сэтгэгдэл бичих (0)